Reference

Milena J. - Špatné spaní miminka, opakovaný pláč

Paní Chmelová, děkuji Vám, že jsem nám mohla s malým pomoct, teď zhruba po týdnu už je mnohem klidnější. Aura soma nám pomohla neskutečně a my s manželem i malý se konečně můžeme v klidu vyspat. Paráda! Děkuji a ať se daří. Milena

Pavel H. - problémy s depresemi

Dobrý den Eleno, chci Vám poděkovat za kus práce, kterou jste se mnou dokázala udělat. Problémy se stále řeší, ale už i díky Vám vidím světlo na konci tunelu. Jsem rád, že jste mi pomohla s mými strachy s budoucnosti. Nikdy bych nevěřil jak ty lahvičky fungují. Aura soma je skutečně nástroj, který mě překvapil. Děkuji. Pavel

Martina S. - psychické problémy po rozvodu a opakované fyzické vyčerpání

"Velmi bych chtěla poděkovat Eleně, že mi pomohla po těžkém rozvodu se vrátit do normálních kolejí, byla jsem úplně mimo. Nevěřila bych jak je aura soma účinná, dokud jsem to nezažila na vlastním těle - říkala jsem si "léčení barvami"... no... v každém případě parádní výsledky! Dodneška používám pomadery i kvintesence před spaním a po probuzení nebo když mě čeká těžší den - třeba když máme inventury.... stejně tak používám schüsslerovy soli - hlavně magentu, když cítím, že na mě jde nachlazení nebo červenou sůl na vyčerpání. V každém případě, Elko, děkuji!" Marťa S.

Petr N. - vracející se bušení srdce, kolapsovité stavy

Ahoj Eleno, posílám ti slíbenou referenci - zhruba před rokem jsem trpěl neustále se (nepravidělně často) vracejícími se stavy, kdy mi z ničeho nic začalo bušit srdce - doktoři, jak už to bývá... nic neběžného nenašli, ale "pro jistotu" nasadili léčbu... samozřejmě nepomáhala. Nicméně stále jsem si nechtěl uvěřit tomu, že v 54 letech budu brát léky jak hypochondr... tak jsem hledal a našel... mluvil jsem s šéfkou v práci, která pravidelně k Elce chodí a byla spokojená a tak jsem vyzkoušel Schüsslerovy soli, po zhruba 2 měs. mi potíže jakoby mávnutím proutku ustaly a teď je to skoro rok co musím zaklepat se mi potíže nevrací... i bez léků :-)) Díky za pomoc a kdyby někdo chtěl, tak mi napište na mail, rád doplním podrobnosti. Petr N.

Jiřina Z. - Vracející se problémy se spaním

Dobrý den, Eleno píšu Vám ohlas na léčbu aura somou. Když jsem k Vám začala chodit měla jsem pár týdnů po smrti manžela špatné spaní, nemohla jsem spát a stále se mi zdály "divné sny". Nyní po několika týdnech používání lahvičky a pomanderů je mi o dost lépe, starosti mám pořád, ale spí se mi líp. Snad ještě něco na ty starosti kdyby bylo.. ale snad to taky přejde časem jak říkáte. Děkuji Vám za rady i pomoc.   Jiřina Z.