Informace o mně    

 

Dobrý den, jmenuji se Elena Chmelová.

Dlouhodobě pomáhám lidem najít svoji vnitřní harmonii, zbavit se psychických či fyzických potíží a nastartovat se k pozitivním změnám v životě.

S klienty pracuji pomocí kombinace aura soma lahviček, pomanderů a kvintesencí, které působí jemně a přitom vysoce účinně na jemnohmotná těla člověka a pomocí schüsslerových solí, které pracuji na homeopatickém základě a působí zejména tělo fyzické. Jsem certifikovaný terapeut Aura Somy a certifikovaný terapeut pro použití Schusslerových solí. S Aura somou pracuji více než 9 let a s Schusslerovými solemi více než 8 let. V neposlední řadě aktivní používám vrozenou schopnost zvýšené intuice, chcete-li jasnozřivosti. Schopnost jasnozřivosti se mi objevila samovolně zhruba před 15 lety, když jsem procházela složitým životním obdobím. Jak šel čas a stále více lidé v mém okruhu známý,rodinných příslušníků a kolegů se na mě obracelo o radu, tak jsem se v této dovednosti vědomě více a více zdokonovalovala avšak po několika letech jsem došla do fáze, kdy jsem sice pomáhala lidem ze všech sil, ale zjistila jsem, že ta hlavní změna nemůže přijít zvenku, tedy od mě, ale musí přijít od klientů - zevnitř. I díky tomuto prozření jsem hledala nástroje, jak pomocí aktivního přístupu si klient pod mým vedením může pomoci sám. A tyto nástroje mi přišli do života v podobě aurasomy a schüsslerových solí. 

Hlavní výhodou mé práce s lidmi spatřuji v tom, že lidé si skrze léčení barvami - aura soma terapií - jsou schopni pomoci sami na psychické i fyzické rovině a to zejména díky tomu, že najdou sami v sobě psychickou příčinu toho, co způsobilo jejich stav, který jim nevyhovuje a následně mohou trasnformovat tuto zkušenost v změnu k lepšímu. Platí zde rovnice:

Aktivní přistoupení  k problému u klienta (="vezmu na sebe zodpovědnost za to, že se změním, vyléčím atd.")  dochází k odstranění mnohaletých obtíží. To proto, že se odstraní příčina problému nikoliv důsledky problémů. Chcete-li vyléčit strom, který rodí nezdravá jablka nemá smysl řešit jablka, ale má smysl se zaobírat kořeny stromu...

Klient, který má silné "PROČ" dojde skrze léčení aurasomou ="JAK" jemně k výsledku jakoby z ničeho nic... platí totiž ono okřídlené...

... "Když je žák připraven, učitel se objeví"... a moje dovednosti, zkušenosti a aura soma nebo schüsslerovy soli jsou pak "pouze" nástroj pro dosažení změny.

Toto je moje filozofie, které věřím, která mým klietům funguje a věřím, že bude fungovat i Vám.

 

Těším se na viděnou.

Co říkají klienti?

 

"Velmi bych chtěla poděkovat Eleně, že mi pomohla po těžkém rozvodu se vrátit do normálních kolejí, byla jsem úplně mimo. Nevěřila bych jak je aura soma účinná, dokud jsem to nezažila na vlastním těle - říkala jsem si "léčení barvami"... no... v každém případě parádní výsledky! Dodneška používám pomadery i kvintesence před spaním a po probuzení nebo když mě čeká těžší den - třeba když máme inventury.... stejně tak používám schüsslerovy soli - hlavně magentu, když cítím, že na mě jde nachlazení nebo červenou sůl na vyčerpání.

V každém případě, Elko, děkuji!"

Marťa S.